Aplikacje Mobilne

Aplikacje Mobilne – oprogramowanie na komputery przenośne, kolektory danych, komputery przemysłowe w gospodarce magazynowej i handlu. Integracja z systemami zarządzania firmą ERP, systemami zarządzania produkcją MRP, MES. Kody kreskowe jako automatyczna identyfikacja wyrobów, przesyłek, towarów, surowców, paczek, palet. Integrujemy aplikacje ze sprzętem do zbierania i wydruku danych, drukarkami etykiet termicznymi, drukarkami etykiet mobilnymi i przenośnymi. Pobieramy dane do etykiet z urządzeń ważących oraz czujników w liniach produkcyjnych.
Nasze aplikacje uzupełniają działanie rożnych systemów w obszarze przedsiębiorstwa oraz wielu niezbędnych urządzeń. Wyróżnia je ergonomia i szybkość działania. Dopasowane interfejsy graficzne oraz prostota sprawiają, że są intuicyjne i użytkownicy wykorzystują je niemal natychmiast bez zbędnych szkoleń.
Nasze Aplikacje mobilne działają na systemach operacyjnych Windows jak i Android, niezależnie od wielkości ekranu i jego funkcji. Jednak w zdecydowanej większości pracują na urządzeniach z ekranami dotykowymi.

Druk etykiet logistycznych – integrujemy aplikacje mobilne z wydrukiem etykiet, etykiet logistycznych, do oznaczania wyrobów, opakowań jednostkowych i zbiorczych

Aplikacje mobilne serii G – to systemy komputerowe wspomagające procesy magazynowe jak G-mobile – mobilny magazynier. Mogą być dedykowane także dla konkretnych zadań i procesów, takich jak inwentaryzacja gdzie doskonale sprawdza się nasz program G-Rem. Także dedykowanym programem jest system G-Check – sprawdzarka cen. Instalowana na specjalnych urządzeniach z wbudowanym czytnikiem kodów i połączeniem z bazą danych w celu weryfikacji podstawowych danych, takich jak cena, nazwa, numer indeksu czy poprawność kodu kreskowego.
G-Shop to aplikacja wspomagająca lub zastępująca ekspedienta, gdzie klient samodzielnie dokonuje zakupu skanując towary i dostając informacje o cenie, zasobie, opisie. Po zatwierdzeniu zakupu towar jest szykowany do wydania lub klient pakuje go do wózka na zakupy bezpośrednio po zeskanowaniu.
Mobius – to aplikacja dla typowego handlowca pracującego w terenie, posługującego się smartphonem lub tabletem. Dzięki dostępowi on-line do bazy danych może on wpisać zamówienie, dokonać operacji płatniczych czy zweryfikować dane o towarach lub kliencie.