WZORCOWNIA – SHOWROOM Technologiczny

gama system

Zapraszamy serdecznie do naszej całorocznej Wzorcowni Technologicznej

w siedzibie firmy GAMA SYSTEM
przy ul. Władysława Maleckiego 1 w Kielcach.

Prezentacje zaczynamy w naszej sali konferencyjnej przy pysznej kawie lub herbacie przedstawiając następujące rozwiązania informatyczne:

Systemy Zarządzania Magazynem WMS

Autorski System G-Mobile WMS połączony z systemami ERP takimi jak HermesSQL, Navireo, Comarch, Enova, SAP, Microsoft, a także z małymi systemami typu SubiektGT, Subiekt Nexo, Corax, MiniCorax.

Oferujemy dwa dopasowane do potrzeb systemy magazynowe:
G-Mobile WMS – autorski i bardzo nowoczesny system zarządzania magazynem oraz KÖRBER WMS – jeden z najbardziej zaawansowanych systemów magazynowych.

Możemy na prezentację przygotować konkretne procesy i operacje logistyki magazynowej, które zrealizujemy jak najwierniej odzwierciedlając środowiska produkcyjne Państwa zakładów – łącznie z prezentacją integracji tych procesów z systemem klasy ERP.

Systemy Zarządzenia Przedsiębiorstwem ERP

Audytujemy, wdrażamy i serwisujemy Systemy Zarządzania Przedsiębiorstwem ERP:

HermesSQL – Zintegrowany system ERP z modułem zarządzania produkcją dla małych i średnich firm.

System ERP Navireo polecany jest dla przedsiębiorstw, które prowadzą działalność usługową, sprzedaż detaliczną i hurtową, handel międzynarodowy, sprzedaż internetową.

Możemy na prezentację przygotować konkretne procesy i operacje finansowe, CRM, księgowe, handlowe, realizację przykładowych zleceń produkcyjnych, rozliczeń, które zrealizujemy jak najwierniej odzwierciedlając wybrany workflow Quote to cash Państwa przedsiębiorstwa – łącznie z prezentacją integracji procesów magazynowych z systemem zarządzania magazynem klasy WMS.

Pozostałe Programy dla Firm

Przeprowadzimy specjalnie dla Państwa prezentację powyższych systemów z możliwością odwzorowania konkretnych procesów handlowych, produkcyjnych, operacji przyjęć i wydań magazynowych, kompletacji zamówień, księgowo-finansowych, raportów i analiz.
Postaramy się przedstawić je w taki sposób, w jaki będą one realizowane w środowisku produkcyjnym.

Posiadamy do tego niezbędne zaplecze technologiczne i sprzętowe.
Nasza Wzorcownia jest w całości wyposażona w najnowocześniejsze przemysłowe urządzenia sieciowe oraz skanery, terminale mobilne, drukarki kodów/etykiet oraz pozostały sprzęt Auto ID, jaki implementujemy w magazynach wysokiego składowania, halach produkcyjnych i na obszarach logistyki surowców.

Uzupełnieniem są rozwiązania z zakresu oznaczenia towarów, lokalizacji składowania, opakowań zbiorczych. Etykiety, przywieszki, tabliczki zawierające informacje w postaci kodów, ikon, danych alfanumerycznych, czy grafiki dopasowanej do danego magazynu oraz sposobu realizacji procesów logistyki magazynowej.

Każda inwestycja w zintegrowane rozwiązania informatyczne z zakresu zarządzania firmą ERP i zarządzaniem magazynami WMS, wymaga odpowiedniego dobrania czterech podstawowych elementów:

•  Oprogramowania
•  Urządzeń Auto ID
•  Niezawodnej, wydajnej i bezpiecznej infrastruktury sieciowej
•  Oznaczeń z kodami towarów, opakowań zbiorczych, lokalizacji składowania itp.

Już od 2003 roku dostarczamy naszym klientom sprawdzone rozwiązania wykorzystujące najnowszą technologię.
Zdobyliśmy doświadczenie, realizując zlecenia dla firm i instytucji z całej Europy.

Ideą naszej Wzorcowni jest dostarczenie Państwu informacji, które pomogą w podjęciu decyzji niezbędnych do realizacji celów biznesowych Waszego przedsiębiorstwa.

Drukowanie etykiet

Dzięki naszemu autorskiemu programowi do wydruku etykiet G-Label pokażemy Państwu, jak w prosty i wygodny sposób możemy zadrukować etykiety i przywieszki według własnych parametrów oraz opisów na dowolnej drukarce do etykiet.

g-label

Dzięki własnej produkcji etykiet samoprzylepnych, przywieszek i tasiemek pokażemy cały proces od zamówienia na sprzedaż, przez zlecenie produkcyjne, realizację produkcji, kończąc na wydaniu wyrobu gotowego z magazynu, przygotowanego do odbioru przez kuriera lub klienta.

Zaprezentujemy także, jak działa system skanowania kodów za pomocą terminali mobilnych i skanerów dzięki naszemu autorskiemu Systemowi G-Mobile WMS.

Nasi wykwalifikowani specjaliści wdrożą proponowane systemy informatyczne, dobiorą dla Państwa firmy odpowiedni sprzęt Auto ID, zaprojektują i wykonają przemysłową sieć bezprzewodową oraz doradzą w wyborze materiałów eksploatacyjnych, etykiet i tasiemek, które są przez nas produkowane pod marką Label1.

Wdrażamy i integrujemy systemy IT z zakresu zarządzania firmą ERP, e-commerce: B2B oraz B2C, zarządzania, planowania i rozliczania produkcji MRPIIzarządzania magazynem wysokiego składu WMS oraz Analiz BI – Business Intelligence.

gama system partnerzy