Komputery Przemysłowe, e-Kioski

Samodzielne stanowiska komputerowe, projektowane wg dostępnych opcji na indywidualne zlecenie. Znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie warunki pracy nie pozwalają na zastosowanie zwykłego komputera biurowego, który łączymy z urządzeniami typu drukarka etykiet, skaner kodów.
Kompaktowe stanowisko pracy, gdy montaż ścienny panelu dotykowego PC jest niemożliwy.

komputery przemysłowe e-kioski

GAMA SYSTEM
dostarczamy sprawdzone rozwiązania dla przemysłu

Kiosk może być wyposażony w tablety i ekrany dotykowe a także w dodatkowe urządzenia peryferyjne takie jak czytnik kodów czy drukarka etykiet wspomagające zarządzanie procesami produkcyjnymi lub magazynowymi. Rozwiązania są dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego klienta zarówno w dużych jak i małych liniach produkcyjnych.

Tego typu zabudowany panel przemysłowy jest urządzeniem wielofunkcyjnym z dotykowym ekranem, opcjonalnie wbudowanym skanerem kodów, szufladą lub szafką na drukarkę etykiet, zasilacz awaryjny UPS. Pozwala na szybką i wygodną realizację zleceń produkcyjnych, meldunków procesów i operacji, wydruków etykiet samoprzylepnych. Doskonale sprawdza się na hali produkcyjnej czy magazynowej. Może być odporny na wilgoć zgodny z normami IP, mgłę olejową, zapylenie, mycie czy inne czynniki zewnętrzne. Komputer można konfigurować poprzez dobieranie opcji: wbudowanego skanera, rozmiaru ekranu dotykowego (pojemnościowy lub oporowy), procesora, systemu OS, rodzaju obudowy i sposobu wykończenia, przez co tworzą zintegrowane kompleksowe rozwiązanie do monitorowania produkcji czy operacji magazynowych.

Przemysłowe panele dotykowe to niezwykle wytrzymałe komputery o kompaktowej i trwałej konstrukcji.

  • Kiosk wykonany jest ze stali malowanej proszkowo co gwarantuje szczelność trwałość i nowoczesny wygląd.
  • Dodatkowe wyposażenie i akcesoria: Bluetooth, Wi-Fi, RFID, czytnik kodów 2D MS4717 firmy Zebra, drukarki etykiet samoprzylepnych, termiczne i termotransferowe.

  • Rozmiar ekranu LCD: 10,1”, 15”, 15,6”, 17”, 18,5”, 21,5”.

e-kiosk

Gwarantujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów, pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie i je wdrożyć.

Skontaktuj się z naszym konsultantem za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń

 +48 41 368 33 68

    komputer przemysłowy e-kiosk
    komputer przemysłowy e-kiosk