O Nas

Nasze działania są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych, firm handlowych i usługowych, instytucji finansowych, sektora publicznego i ochrony zdrowia, a także dla szkół, uczelni oraz podmiotów non-profit. Oferujemy najnowsze technologie informatyczne, które przyspieszają procesy produkcji i logistyki, zwiększają wydajność oraz podnoszą jakość usług. Jednocześnie dążymy do ograniczenia czasu operacji, a także wyeliminowania występujących błędów i pomyłek.

Cele

Cele te osiągamy dzięki kompetentnemu zespołowi fachowców, zdobytemu i ciągle poszerzanemu doświadczeniu, dzięki wdrażaniu u klienta nowoczesnego i funkcjonalnego oprogramowania oraz jego integracji z Systemami Automatycznej Identyfikacji opartej na kodach kreskowych, 2D, RFID, standardach GS1, fotografii, wizji czy dźwięku jak w przypadku systemów głosowych. Systemy oferowane przez naszą firmę w wersji On Premise lub SaaS są gotowe do pracy z urządzeniami do zbierania, przetwarzania, wydruku danych, niezależnie czy jest to proces produkcji, zarządzanie magazynem, hala sprzedaży, kompletacja zamówień bądź dystrybucja czy praca biurowa lub terenowa.

Oferta

Posiadamy w ofercie szereg rozwiązań kompleksowych dla większości branż, a także tworzymy aplikacje oraz integrujemy systemy dedykowane dla indywidualnych, zdefiniowanych procesów i operacji. Doradzamy, wdrażamy i serwisujemy wszystkie oferowane rozwiązania.

Dostarczamy urządzenia czołowych, światowych producentów zapewniając bezpieczeństwo oraz niezawodność działania aplikacji i przepływu danych, niezależnie czy opieramy się na infrastrukturze tradycyjnych sieci komputerowych (LAN), sieciach radiowych (WIFI), czy punktach dostępu operatorów.

W ciągłej sprzedaży posiadamy etykiety, tasiemki, kartoniki i przywieszki Label1.eu, drukarki etykiet, czytniki i skanery kodów, terminale mobilne, kolektory danych, tablety, drukarki kart plastikowych, a także pozostały sprzęt komputerowy i urządzenia sieciowe Access Point, kontrolery i przełączniki.

0
Lat na rynku
0
Zadowolonych Klientów
0
Wdrożeń systemów
0
Sprzedanych urządzeń
0
Wydrukowanych etykiet

Kompetencja w działaniu i ciągle wzbogacane doświadczenia sprawiają że dostarczamy naszym klientom najlepsze, sprawdzone systemy oraz nowe, indywidualne rozwiązania!

Zaangażowanie Społeczne

GAMA SYSTEM wspiera lokalne struktury sportowe, m.in. piłki ręcznej, MTB, Cross, sponsoruje klub golfowy AG Karolówka, jesteśmy partnerem technologicznym drużyny piłkarskiej Korona Kielce. Aktywnie przekazujemy wsparcie bezpośrednie oraz dla fundacji zajmujących się najmłodszymi, wspieramy rozwój dzieci poprzez inicjatywę psychologdladzieci.eu

W obrębie organizacji zbieramy zużyte surowce i przekazujemy je na cele charytatywne, jednocześnie zmniejszając wytwarzanie kolejnych śmieci na rzecz recyklingu.

Ochrona Środowiska

Firma GAMA SYSTEM w zakresie swoich usług prowadzi działania proekologiczne. Dzięki innowacyjnemu i autorskiemu systemowi zarządzania magazynem G-mobile WMS pozwala m.in. na zmniejszenie produkowania i zużywania ogromnej ilości papierowych dokumentów wewnątrz danego przedsiębiorstwa z naciskiem na dział magazynowy. Integracja systemów również pozwala na dostęp do informacji w czasie rzeczywistym bez konieczności transferowania danych w postaci papierowej. Używamy również biodegradowalnych materiałów biurowych.

Podczas serwisowania zepsutych urządzeń elektronicznych działamy według filozofii “Naprawiamy, nie kupujemy”, dzięki temu dajemy “drugie życie” sprzętom i nie wytwarzamy kolejnych elektrośmieci.

Nasza marka LABEL1, która jest producentem etykiet samoprzylepnych, przywieszek oraz tasiemek zgodnie z przepisami i obowiązującymi ustawami na terenie Unii Europejskiej produkuje z surowców ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska.

Wewnątrz firmy wprowadzamy działania ekologiczne m.in. segregację śmieci czy zbieranie plastikowych nakrętek w celu ich ponownego przetworzenia i jednocześnie wspierania związanych z nimi akcji charytatywnych. Nasza siedziba spełnia aktualne wymogi energetyczne i osiągnęliśmy niemal zerowy ślad węglowy w 2019 roku.

Kariera

Aktualne oferty pracy

PRAKTYKI ZAWODOWE / STAŻE:

Osoby zainteresowane odbyciem bezpłatnych praktyk zawodowych lub staży finansowanych z Urzędu Pracy, Funduszy Europejskich, Stowarzyszeń itp. – prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączonym CV wraz z aktualną zgodą RODO na przetwarzanie danych osobowych na adres biuro@gamasystem.pl

Zachęcamy szczególnie osoby z takich kierunków studiów jak:

  • Informatyka
  • Programowanie
  • Elektronika i telekomunikacja
  • Administracja sieci komputerowych
  • Inżynieria danych
  • Informatyka przemysłowa
  • Inżynieria oprogramowania
  • Zarządzanie BigData
  • Zarządzanie i inżynieria produkcji (IT)
  • Elementy poligrafii, projektowania i grafiki komputerowej