Sprawdzarka Cen (G-Check)

g-check

Sprawdzarka cen

Rozwiązanie G-Check jest oparte na terminalach micro kioskowych. Te łatwe w instalacji i proste urządzenia stanowią doskonałe rozwiązanie samoobsługowe do użytku we wszystkich alejkach i działach sprzedaży sklepu. Dzięki temu rozwiązaniu kupujący mają możliwość sprawdzania cen oraz zasobów magazynowych, punktów dostępnych na karcie upominkowej czy lojalnościowej, jak również sprawdzania lokalizacji danego produktu bez proszenia o pomoc sprzedawcy.

Ponadto urządzenia można łatwo podłączyć do niewielkich drukarek przenośnych umożliwiając sprzedawcom detalicznym rozszerzanie funkcji urządzeń i świadczenie bardziej zaawansowanych usług sprzedażowych.

Także personel sklepu może łatwo uzyskać podstawowe dane o asortymencie i wyeliminować pomyłki w lokalizacji towaru. Wykorzystując drukarki etykiet łatwo może zastąpić zniszczoną lub uszkodzoną etykietę identyfikacyjną. Bądź wydrukować ją dla „ostatniej sztuki”

Weryfikacja cen to uzupełnienie dla systemu sprzedaży, magazynowania, oznaczania i identyfikacji asortymentu na hali sprzedaży lub w sklepie. Odciąża personel, jest łatwe w instalacji i obsłudze. Może być zamontowane do dowolnej powierzchni dzięki przystosowanym sposobom instalacji.

Działa za pośrednictwem sieci bezprzewodowej jak i poprzez instalację tradycyjnej infrastruktury kablowej.

Sprawdzarka cen
Sprawdzarka cen