Rambase

rambase

Rambase to norweski, innowacyjny system ERP doskonały dla firm produkcyjnych i zajmujących się sprzedażą hurtową. Program jednocześnie jest platformą, przez co w całości jest oparty na chmurze
i pozwala na doskonałe zintegrowanie oraz ciągły dostęp online. System ten jest strzeżony przez całą dobę siedem dni w tygodniu, stale robiąc kopie zapasowe i chroniąc dane klientów przez cały czas prosto z centrali w Norwegii.

Platforma ERP firmy Rambase różni się od innych systemów ERP tym, że oprócz standardowych obszarów działalności firmy dzięki zastosowaniu technologii interfejsu API, zbiera informację z  oprogramowań zewnętrznych, business inteligence, portali internetowych czy parku maszynowego danej firmy.

Rambase pozwala na zintegrowanie własnych oprogramowań z platformą, co pozwala pracownikom w każdym dziale na łatwe i przejrzyste funkcjonowanie zarówno w dziale logistyki, sprzedaży, finansów, produkcji, a nawet marketingu.

Poprzez zestaw interfejsów API, Rambase przez połączenie z Internetem może powiązać większość zewnętrznych aplikacji, które w łatwy sposób zostaną zintegrowane z systemem ERP użytkownika.