Przemysłowe Sieci Komputerowe
Bezprzewodowe (WiFi) i Przewodowe (LAN)

Audyt sieci komputerowej

Projekt sieci komputerowej

Realizacja, instalacja i konfiguracja sieci

Administracja i nadzór sieci

Każde przedsiębiorstwo niezależnie od wielkości musi posiadać dostęp do danych, zarówno wewnętrznych jak i z zewnątrz. Zapewniamy dopasowaną technologię, profesjonalne wykonanie infrastruktury oraz odpowiednie urządzenia i wsparcie dla przemysłowych sieci komputerowych.

Posiadamy 18 lat doświadczenia we wdrożeniach technologii sieciowych, certyfikaty wiodących producentów, kompetentny zespół inżynierów, a także niezbędne narzędzia do realizacji każdego projektu.

Na etapie audytu określamy rodzaj sprzętu dopasowanego do warunków, niezależnie czy to ogrzewana hala, magazyn wysokiego składu, obszar na zewnątrz budynków, rampy i miejsca przeładunku, obszary przyjęć i wydań towaru, kompletacji zamówień i inne.

Dysponujemy podnośnikami koszowymi typu bus, eklektycznymi zwyżkami nożycowymi, urządzeniami do testowania propagacji fal radiowych w środowisku klienta. Jest to niezbędne, ponieważ każdy magazyn, hala i pomieszczenie są inne, mają swoją specyfikę, istnieje możliwość zakłócania fal przez urządzenia elektryczne czy telekomunikacyjne, trasy kablowe, urządzenia wytwarzające pole elektromagnetyczne. Rodzaj składowanych towarów, regałów czy opakowań oraz ich rozmieszczenie także ma wpływ na jakość i siłę sygnału sieci bezprzewodowej.

sieci przemysłowe

Wysokiej jakości, niezawodna sieć bezprzewodowa jest niezbędna przy wdrożeniach systemów zarządzania magazynem WMS, gdzie kluczowe jest sprawne działanie urządzeń takich jak terminale mobilne, wózkowe, skanery kodów czy bezprzewodowe drukarki etykiet.

Inwestycja w dobrej jakości przemysłowe rozwiązania sieciowe jest równie ważna jak inwestycja w oprogramowanie i urządzenia. Pozwala to na sprawne działanie takiego systemu jako całości bez „wąskich gardeł”. Stabilność i bezawaryjność to gwarancja szybkich zwrotów z inwestycji, dlatego wybieramy producentów dostarczających urządzenia z długą, nawet dożywotnią gwarancją oraz umożliwiających rozbudowę infrastruktury w przyszłości.

Także w przedsiębiorstwach produkcyjnych w dobie gospodarki 4.0 bardzo ważna jest konieczność zapewnienia stabilnej i nieprzerwanej łączności.

Oferujemy najnowsze technologie m.in. WI-FI 6, które jest najbardziej przyszłościowym rozwiązaniem dla firm. Dzięki zastosowaniu technologii ML (Machine learning) system sieci WIFI  inteligentnie dostosowuje się do otoczenia w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i dostępności. Rozwiązania oparte na chmurze – Cloud – upraszczają administracje do minimum.

Kompetencja w działaniu i ciągle wzbogacane doświadczenia sprawiają, że dostarczamy naszym klientom nowoczesne, bezpieczne i sprawdzone systemy oraz optymalne, indywidualne rozwiązania!