G-LABEL – Program do Etykiet

g-label system ważąco-etykietujący

Program do etykiet G-LABEL może funkcjonować, jako samodzielne stanowisko do tworzenia i drukowania etykiet dzięki własnej bazie danych. W połączeniu z wagą, drukarką etykiet, czytnikiem kodów, może się stać stanowiskiem ważąco-etykietującym, drukować etykiety kontrolne, jednostkowe i zbiorcze, a także na poszczególnych działach produkcji dla oznakowania surowca lub półproduktu. Idealny do druku etykiet logistycznych.

Możliwość zawarcia w kodzie kreskowym wagi lub ceny, pozwala idealnie wpasować się w łańcuch logistyczny odpowiedzialny za znakowanie, przyjęcia, wydania i sprzedaż.
Program jest przystosowany do ustawy o alergenach, dzięki wyróżnianiu poszczególnych składników poprzez pogrubienie lub podkreślenie. Posiada również wbudowany mechanizm tworzenia tabeli kaloryczności dla produktów spożywczych. G-Label pracuje na komputerach typu PC, ekranach dotykowych na produkcji, magazynie czy hali sprzedaży lub na komputerach przenośnych.

G-LABEL to system ważąco-etykietujący, który działa jako niezależna aplikacja do projektowania i wydruku różnego rodzaju etykiet. Program ma własną bazę kartotek lub wykorzystuje bazę danych klienta. Przypisuje również szablon etykiety do towaru, grupy towarów lub do kontrahenta, co pozwala profesjonalnie zrządzać wydrukiem. G-LABEL może współpracować z dowolną drukarką etykiet i kodów kreskowych.

Aplikację G-Label z łatwością można zintegrować z dowolnym systemem ERP, modelem wagi, drukarką etykiet bądź aplikatorem.

Program można również instalować na terminalu mobilnym, który w połączeniu z bezprzewodową drukarką umożliwia wydruk etykiet TU i TERAZ np.: druk biletów na imprezach, kwitów parkingowych oraz przeceny na halach sprzedaży.
G-Label to doskonałe uzupełnienie procesów produkcyjnych, gdzie etykiety drukowane są po kolejnych etapach produkcji. Etykiety dla kooperacji, etykiety po meldunkach, etykiety startujące proces, maszynę lub czas pracy.

g-label system ważąco-etykietujący

Przykładowy wydruk etykiety: