Usługi i Serwis

Szereg usług i własny serwis to wartości dodane, które doceniają nasi klienci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Analiza Wdrożeniowa

Projekty wdrożenia systemów informatycznych to tak samo ważna część jak samo ich wdrożenie, zwłaszcza gdy integrujemy różne aplikacje i technologie. Dbamy, aby nasze propozycje obejmowały najlepsze i sprawdzone systemy informatyczne
oraz innowacyjne i nowoczesne rozwiązania sprzętowe. Dobieramy najlepszych specjalistów w zakresie prowadzonych konsultacji.
Wykonujemy audyt, przeprowadzamy analizę oraz tworzymy gotowy projekt wdrożenia. Zapewniamy wsparcie w każdym momencie projektu. W fazie budowania koncepcji, w trakcie realizacji, po zakończeniu. Proponujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Tworzenie Aplikacji

Oferujemy usługi projektowania i tworzenia indywidualnych Aplikacji

Nasz dział developerski tworzy przede wszystkim aplikacje dla urządzeń z systemami Windows Mobile/CE, Android, IOS (Apple).
Wykonujemy zlecenia na programy dla dowolnych baz danych oraz przeprowadzamy integrację różnorodnych systemów informatycznych jak również urządzeń przemysłowych (maszyny produkcyjne, wagi, fotokomórki, sterowniki, drukarki, prasy i inne).

Audyt i projekty sieci LAN/WLAN

Audytujemy, projektujemy, wykonujemy i serwisujemy sieci LAN/WLAN.
Nasze doświadczenie i chęć rozwoju pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z czołowymi producentami sprzętu sieciowego z całego świata, a co za tym idzie – wypracowanie własnych rozwiązań w zakresie bezprzewodowej i przewodowej wymianie informacji.

Serwis i Naprawy

Zapewniamy profesjonalną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną

Świadczymy usługi serwisowe sprzętu znajdującego się w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Dla stałych klientów tworzymy specjalne kontrakty serwisowe oferujące bezpłatnie sprzęt zastępczy w razie awarii oraz skrócony do minimum czas reakcji na zgłoszoną usterkę.

Dla firm regularnie zaopatrujących się w materiały eksploatacyjne oferujemy program Gwarant

Nasza firma od lat z powodzeniem i uznaniem ze strony naszych stałych odbiorców prowadzi system G-WARANT dzięki któremu nie musicie sie Państwo martwić o sprzęt. Dotyczy to zarówno drukarek jak i innych urządzeń do wydruku etykiet z naszej oferty.

Co daje system G-WARANT?

zapewnia ciągłość procesów etykietowania w przedsiębiorstwach skraca czas reakcji na zgłoszenie serwisowe zapewnia sprzęt zastępczy na czas naprawy obniża koszty podzespołów,
obniża koszty serwisowe.
Program obejmuje urządzenia w okresie gwarancji jak i te pogwarancyjne!

Koszt diagnostyki sprzętu do serwisu:
125 zł – 350 zł netto.

Oznaczanie magazynów

etykiety magazynowe

Zapewniamy właściwe etykiety zadrukowane kodami oraz oznaczeniami alfanumerycznymi do znakowania regałów, gniazd, półek, rzędów, alejek, ramp, miejsc załadunkowych i rozładunkowych, miejsc paletowych, stref, sektorów, sekcji, ciągów komunikacyjnych.
Dobieramy odpowiednie materiały dla indywidualnych warunków otoczenia, uwzględniając ich odporność i trwałość.

Usługi druku etykiet i kart – etykietowanie asortymentu

druk kart plastikowych

Oferujemy usługi zadruku etykiet, przywieszek, kart plastikowych, kartoników, opasek w rozdzielczości od 200 do 600 dpi

Właściwe oznakowanie towarów jest bardzo ważne zarówno ze względu na przepisy prawa, ale i dla estetyki oraz zgodności z wymogami klientów, odbiorców standardów logistyki stosowanych na świecie.