Nasze realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami, których realizacją możemy się z Państwem podzielić.
Z uwagi na chronologię dostępne są nasze najstarsze Case Studies, niebawem pojawią się kolejne aż do tych aktualnie realizowanych w roku 2021.

CONSTAR-ANIMEX

Conastar-Animex jest liderem na rynku mięsa w Polsce – producentem mięsa wieprzowego i drobiowego oraz wyrobów mięsnych.

G-Label ERP Waga-Etykieta

G-Label – przykłady realizacji wdrożenia systemu etykietowania w integracji z systemami ERP, wagami i drukiem etykiet z dynamicznie pobieraną wagą asortymentu.

ZPM HOCHEL

Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Hochel to firma prowadząca skup i ubój trzody chlewnej, bydła prowadząca rozbiór i konfekcję mięsa oraz wyrób wędlin.

PAK

PAK Toruń to przedsiębiorstwo produkcji opakowań dla wielu branż oraz drukarnia fleksograficzna.

POD TELEGRAFEM

Pod Telegrafem to spółka zajmująca się pieczywem i wyrobami cukierniczymi i przekąskami z siecią własnych sklepów firmowych.

VENDORZY

Vendorzy i najwięksi odbiorcy firmy Gama System.

WIR

WIR to zakłady mięsne z bogatą ofertą produktów, która po 24 latach na rynku zmieniła właścicieli.

LIDER

LIDER Hurt to spółka zajmująca się dystrybucją sprzętu elektronicznego z nowoczesnym zapleczem magazynowym oraz siecią sprzedaży e-commerce.

SIEMENS

Dostawa urządzeń Automatycznej identyfikacji dla Polskich oddziałów firmy Siemens.

MISTER

Wdrożenie Systemu obsługi magazynu G-Mobile z wykorzystaniem kodów kreskowych wraz z urządzeniem, integracja z systemem ERP i Produkcyjnym.

ZGK ŁOPUSZNO

System zarządzania firmą Corax wraz z modułem G-Inacso wspierający inkasentów w terenie.

POD TELEGRAFEM

Projekt i wykonanie przemysłowych sieci bezprzewodowych, dostawa drukarek etykiet, skanerów kodów i komputerów mobilnych.

DOMOS – DYSTRYBUCJA AGD

System zarządzania magazynem G-Mobile w integracji z systemem ERP Enova. Instalacja przemysłowej sieci bezprzewodowej oraz dostawa terminali mobilnych, drukarek etykiet i skanerów kodów.

STARPAP

Producent Ręczników kuchennych, chusteczek higienicznych oraz papieru toaletowego. Wdrożenie systemu zarządzania magazynem G-Mobile zintegrowanego z Asseco Wapro ERP.

SIEMENS

PONAD 160 LAT TRADYCJI

Gama System strategicznym dostawcą urządzeń Automatycznej Identyfikacji.

LGI POLSKA SP. Z O.O.

Wiodąca w europie firma z branży Logistyki kontraktowej.
Wdrożenie systemu G-Mobile (G-xMag) do zarządzania gospodarką magazynową w integracji z SAP ERP, wraz z projektem i wykonaniem przemysłowej sieci bezprzewodowej oraz dostawą urządzeń AutoID.