Drukarki etykiet, drukarki kodów kreskowych, drukarki termiczne, przemysłowe, 203, 300, 600 dpi rozdzielczości, głowice drukarek etykiet

Zebra
intermec
sato
tsc
Honeywell
datamax

Zachęcamy do zapoznania się z korzystną ofertą na profesjonalne drukarki etykiet, stosowane w produkcji, halach magazynowych, sklepach spożywczych, przemysłowych, biurach, aptekach, szpitalach i innych punktach, gdzie konieczne jest drukowania etykiet do oznaczania jednostek asortymentu bądź opakowań zbiorczych.

Wydajność, trwałość i niezawodność w każdej sytuacji to podstawowe cechy, które wyróżniają prezentowany przez nas sprzęt. Proponujemy kompaktowe drukarki termiczne, bądź termotransferowe, przeznaczone do drukowania biletów, paragonów, naklejek, a także oznakowań do produktów i półek.

Do druku wysokonakładowego oraz w trudnych warunkach dedykujemy drukarki przemysłowe – wykonane w technologii, która pozwala drukować duże ilości etykiet, nawet 24h/7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – i to bez awarii!

Szeroka gama różnorodnych modeli pozwoli każdemu Klientowi wybrać urządzenie, które w całkowicie spełni jego wymagania. Jeżeli szukasz zatem sprzętu wysokiej jakości, dostępnego jednocześnie w bardzo atrakcyjnych cenach – przejrzyj oferowane przez nas produkty marki Sato, TSC, Godex, Honeywell, Zebra, Intermec, Toshiba, Datamax, a przekonasz się, że naprawdę warto.

Instalujemy drukarki etykiet u klienta, dopasowujemy materiały eksploatacyjne, etykiety, przywieszki, tasiemki ribbon, kalki.
Do drukarek posiadamy zintegrowane oprogramowanie do tworzenia i wydruku etykiet G-Label. System G-Label pozwala pobierać dane do wydruku na etykiecie z dowolnej bazy danych. Integracja z systemami nadrzędnymi.