Przemysłowe sieci komputerowe

– wdrożenia i administracja

Wysokiej jakości, niezawodna sieć bezprzewodowa jest niezbędna przy wdrożeniach systemów zarządzania magazynem WMS, gdzie kluczowe jest sprawne działanie urządzeń takich jak terminale mobilne, wózkowe, skanery kodów czy bezprzewodowe drukarki etykiet. Posiadamy 19 lat doświadczenia we wdrożeniach technologii sieciowych, certyfikaty wiodących producentów, kompetentny zespół inżynierów, a także niezbędne narzędzia do realizacji każdego projektu.

Oferujemy:

  • Projektowanie i budowę sieci komputerowych – zaprojektowanie indywidualnego projektu sieci, dostosowanego do potrzeb i wymagań Twojej firmy, uwzględniającego najnowsze technologie i rozwiązania.

  • Instalację i konfigurację sprzętu sieciowego – konfiguracja sprzętu i oprogramowania sieciowego, testowanie i uruchamianie sieci, zapewnienie pełnej funkcjonalności i stabilności.

  • Administrację i monitorowanie sieci komputerowych

  • Diagnostykę i usuwanie awarii

  • Audyt i optymalizację istniejących sieci komputerowych – analiza stanu technicznego i funkcjonalnego Twojej sieci, wykrywanie i usuwanie problemów, ocena ryzyka i zgodności z normami i standardami

  • Doradztwo i szkolenia

Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie:

• ExtremeCloud IQ jest to środowisko chmury do zarządzania urządzeniami sieciowymi firmy Extreme Networks.

• System ExtremeCloud IQ jest dostępny w dowolnym środowisku chmurowym takim jak AWS, GCP, Azure jak również w lokalnym środowisku chmurowym.

• Extreme Networks Cloud IQ

Dobrze zbudowana sieć komputerowa to komfort i swoboda w podłączaniu nowych urządzeń, przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa sieci. W instalowanych przez nas sieciach stosujemy wysokiej jakości systemy które zapewniają stabilne działanie a także pozwalają na łatwiejszą rozbudowę sieci w przyszłości. Do każdej instalacji podchodzimy bardzo indywidualnie kierując się potrzebami klienta.
Naszym celem jest zapewnienie klientom niezawodnych, wydajnych i bezpiecznych sieci komputerowych, które będą wspierać ich działalność biznesową. Dlatego dbamy o jakość naszych usług, terminowość realizacji zleceń i elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb klientów.

extreme networks

Gwarantujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów, pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie i je wdrożyć.

Skontaktuj się z naszym konsultantem za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń

 +48 41 368 33 68