Urządzenia, drukarki etykiet, Auto ID

Nasze doświadczenie na rynku pozwoliło nam na ugruntowanie swojej pozycji jako autoryzowany reseller czołowych producentów urządzeń i sprzętu komputerowego. Doradzamy i tworzymy projekty wdrożenia, instalujemy, szkolimy pracowników i serwisujemy sprzęt.
W naszej ofercie produktów znajdą Państwo: drukarki etykiet, czytniki kodów, terminale mobilne, kolektory danych, drukarki kart plastikowych, sprzęt ważący, etykietujący, komputery, serwery, głowice do drukarek etykiet i urządzenia sieciowe. Każdy aspekt wiążący się z tematyką automatycznej identyfikacji, etykietowaniem i znakowaniem jest dla nas ważny, ze względu na możliwości jakie możemy zaoferować wszystkim klientom w tym zakresie.

Urządzenia do zbierania, drukowania i przetwarzania danych.

Zbieranie danych i ich identyfikacja odbywa się dzięki urządzeniom takim jak skaner kodów, czytnik kodów, terminal mobilny, kolektor danych czy terminal mobilny wyposażony w czytnik kodów, skaner.

Przetwarzanie danych to przede wszystkim komputery i serwery, a także urządzenia end point, do których dane wędrują poprzez sieci bezprzewodowe, sieci kablowe i technologię komórkową LTE.

Drukowanie danych w automatycznej identyfikacji to przede wszystkim drukarki etykiet – potrafimy je dopasować do każdego przedsiębiorstwa, do każdego działu i lokalizacji.

Odpowiedni dobór sprzętu to oszczędność kosztów wymiany, oszczędność eksploatacji i napraw. Nasze doświadczenie sprawia, że wiemy jaki sprzęt będzie odpowiedni do biura, jaki do hali produkcyjnej, a jaki do magazynu. Temperatura, warunki zewnętrzne, zapylenie, stopień wilgotności, możliwość upadku i uszkodzenia – to jedne z najważniejszych wytycznych jakie należy wziąć pod uwagę wybierając sprzęt.

czytniki kodów
terminale mobilne
drukarki mobilne
drukarki etykiet