Szanowni Państwo

W związku z rozprzestrzenianiem się Koronawirusa zarząd Gama System Polska, kierując się wytycznymi Ministerstw oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego przygotował i wdrożył zalecenia dla pracowników
i współpracowników:

  1. Pracownicy administracyjni oraz handlowi mogą pracować w systemie pracy zdalnej do odwołania.
    W biurze pełnione są jedynie dyżury – jedna osoba dziennie.
  1. Ograniczamy podróże i spotkania służbowe. Wdrażamy systemy spotkań ON-LINE tam gdzie to możliwe.
  1. W przypadku kontaktów (kurierzy czy dostawcy) stosujemy zasady bezpiecznej odległości 1,5 metra od rozmówcy.
  1. Dezynfekujemy powierzchnie wspólne.

Obecnie nasza zespół pracuje niezmiennie, mogą zdarzać się  kilkudniowe niezależne od nas opóźnienia w realizacji zamówień, które wynikają ze skutków pandemii.

Prosimy o składanie zamówień z możliwie dużym wyprzedzeniem, byśmy mogli zagwarantować płynność realizacji.

Jako że surowce, urządzenia Auto ID i IT kupujemy od naszych dostawców w walutach EUR i USD, wszystkie oferty wystawione przed 20 marca 2020 tracą ważność! Z uwagi na zmieniającą się wartość euro i dolara, oferty będą ważne 5 dni roboczych i będą na bieżąco przeliczane wg aktualnych kursów co może skutkować zmianą cen.

Limity kupieckie zostały obniżone a terminy płatności skrócone. W związku z tym może się okazać, że Państwa zamówienie, które przekroczą wartość będą wstrzymane do momentu uiszczenia zobowiązania wobec Gama System Polska. Prosimy o uwzględnienie tego przy planowaniu przyszłych zamówień.

To trudny czas dla Was i dla Nas. Wierzymy że przetrwamy czas epidemii i wkrótce będziemy mogli przekazywać sobie lepsze informacje. Życzymy Wam zdrowia.