G-Incaso – Mobilny Inkasent to system informatyczny wspierający pracę inkasentów zbierających opłaty za: prąd, wodę, odpady komunalne, śmieci, ścieki, gaz, paliwa itp.

Praca inkasenta w terenie wspomagana jest przez komputer przenośny – terminal mobilny – poprzez który ma dostęp do aktualnej bazy danych oraz informacji na temat poprzednich odczytów, stanów licznika. Dzięki drukarce mobilnej może na miejscu u klienta wydrukować aktualny stan należności, potwierdzenie, paragon, kwit czy fakturę.
Oprogramowanie to we współpracy z systemem magazynowo handlowym lub ERP jest kompleksowym rozwiązaniem dla Zakładów Gospodarki Komunalnej, Spółdzielni Mieszkaniowych i innych instytucji dostarczających energii, wody bądź innych usług.

G-Incaso to nowoczesne rozwiązanie dzięki któremu mamy natychmiastowy dostęp do aktualnych danych, dzięki czemu usprawniamy pracę jednostek , klient dostaje rzetelną informację na temat rzeczywistego wykorzystania usług i mediów. Usługodawca natomiast ma aktualną i zawsze rzetelną informacje na temat popytu na swoje usługi i media, aktualnych poborów, aktualnego stanu zużycia itp. Każdy program mobilny może być dostosowany do poszczególnych aplikacji nadrzędnych bądź zintegrowany z już istniejącym systemem informatycznym.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr +48 (41) 368-33-68

[custom_button color=”light” size=”small” link=”http://www.studioiks.eu/gamasystem/?page_id=1572″]Dowiedz się więcej[/custom_button]