Z przyjemnością informujemy o dostępności nowej klawiatury z wyświetlaczem marki Zebra – ZKDU. Klawiatura z wyświetlaczem Zebry to rozwiązanie, które pozwala na używanie drukarek niezależnie od komputera hosta. Eliminuje to potrzebę wykorzystywania często kosztownych komputerów i zapewnia oszczędność cennej przestrzeni roboczej.

Działanie niezależne od komputera oznacza, że drukarka może być wolna od ograniczeń infrastruktury przedsiębiorstwa. Dzięki temu takie operacje jak otwieranie szablonów, wprowadzanie danych i drukowanie etykiet mogą być realizowane w miejscu zastosowania lub produkcji, co obniża koszty, skraca czas poświęcany przez użytkowników na chodzenie po etykiety i zapewnia wykorzystanie bezbłędnych danych w miejscu produkcji lub montażu.

Nowy produkt ZKDU jest bezpośrednim zamiennikiem obecnej klawiatury z wyświetlaczem (KDU) i oferuje ponadto obsługę szablonów ZPL, port szeregowy z automatycznym czujnikiem oraz interfejs dodatkowy. ZKDU zachowuje wszystkie przydatne cechy i funkcje obecnego produktu KDU, w tym klawiaturę w układzie QWERTY z 62 klawiszami, 2-wierszowy/20-znakowy wyświetlacz i niewielkie rozmiary.

Funkcja automatycznego czujnika zapewnia, że nowa klawiatura ZKDU jest zgodna z każdą drukarką Zebra wyposażoną w port szeregowy DB-9 (ze złączem żeńskim) i obsługującą język programowania EPL lub ZPL.

Po wprowadzeniu nowego produktu ZKDU Zebra oferuje teraz trzy klawiatury z wyświetlaczem:

 

KDU

ZKDU

KDU Plus

Wymiary

188 x 89 mm

188 x 89 mm

300 x 221 mm

Tryby pracy

Szablony EPL

Szablony EPL i ZPL

Szablony EPL i ZPL, terminal, zapis

Wyświetlacz

LCD, 2 wiersze po 20 znaków

LCD, 2 wiersze po 20 znaków

LCD, 4 wiersze po 40 znaków

Klawiatura

62 klawisze w układzie QWERTY

62 klawisze w układzie QWERTY

85 klawiszy w pełnowymiarowym układzie QWERTY

Porty dodatkowe

Brak

Port szeregowy (x 1)

Port szeregowy (x 2), PS2 (x 1)

Nr kat.

120181-005G

ZKDU-001-00

120182G-001