Mobilny Handlowiec (Mobius) – aplikacja dla handlowca i przedstawiciela handlowego

Mobilny Handlowiec

Mobilny handlowiec – MOBIUS

Jeden system – Wszystkie urządzenia

Integracja z systemem zarządzania przedsiębiorstwem ERP HermeSQL

Decydując się na wdrożenie MOBIUS’a zamawiający wcale nie musi wiązać się na stałe z wybranym na początku urządzeniem. Wyposażając handlowców w smartfony z systemem Android, można z czasem wymienić je na inną platformę sprzętową, np. iPad Apple. Przesiadka urządzenia i migracja ekosystemu odbywa się szybko i sprawnie, a interfejs aplikacji jest dostosowywany do specyfiki i standardów obsługi każdego z ww. systemów. Jeśli zatem, specyfika pracy Państwa reprezentanta polega na operowaniu na dużej ilości zdjęć, e-katalogu, analiz, planogramach czy też ekspozycjach – prawdopodobnie przydatniejszy będzie mu iPad w systemie iOS. Jeśli natomiast inny pracownik terenowy koncentruje się na szybkim dostępie do danych w kompaktowym urządzeniu, sugerowany zapewne będzie smartfon (Android, iOS).

Dzięki takiej konfiguracji siły sprzedaży Państwa firmy mogą korzystać jednocześnie z 2 lub 3 ekosystemów, w jednym oprogramowaniu MOBIUS, bez ryzyka „end of life” któregoś OS’u.

Mobilny Handlowiec

MOBIUS jest pierwszym i dotychczas jedynym system mobilnym klasy SFA / SFM / CRM na rynku, działającym „cross-platformowo” !

Dzięki temu nasi Klienci nie są ograniczeni ani sprzętowo w doborze terminali mobilnych (smartphony, tablety), ani licencyjnie i bazodanowo, jak również sami wybierają, która platforma jest optymalna w przypadku swojej działalności i wymaganej funkcjonalności.
Jeszcze nigdy dobór rozwiązania informatycznego nie był tak elastyczny!