Systemy ważąco-etykietujące 2018-06-24T16:58:56+00:00

Systemy etykietujące – systemy ważąco-etykietujące

Systemy ważące – wysokiej klasy wagi elektroniczne

Gama System współpracuje z najlepszymi producentami i dystrybutorami wag elektronicznych. Proponujemy wagi w pełni dostosowane do potrzeb klientów, m.in. bardzo precyzyjne mikrowagi analityczne, wagi samochodowe o dużych udźwigach, wagi laboratoryjne oraz rozwiązania nietypowe.

Dysponujemy szeroką ofertą wag handlowych dla każdego rodzaju stoiska, np. wago-skanery, wagi z przeznaczeniem na zaplecza obiektów handlowych, magazynów i hurtowni, sklepy jubilerskie. Wszystkie integrujemy z naszym oprogramowaniem.

Automatyczne Systemy Etykietowania

Urządzenia etykietujące lub drukująco-etykietujące służą do nakładania etykiet samoprzylepnych na różne produkty w czasie rzeczywistym. Dzięki zastosowaniu sterowników PLC nasze urządzenia współpracują z dowolną jednostką nadrzędną, sterownikiem linii produkcyjnej lub komputerem sieciowym, co daje możliwość współpracy z systemami logistycznymi. Aplikatory mogą nakładać etykiety na produkty o różnych powierzchniach, zarówno
z boku jak i od góry, a także przez krawędź czy po obwodzie.

Nasze urządzenia są wykonane ze stali kwasoodpornej i aluminium. Często są wyposażone w obudowę ochronną wykonaną w technologii profili aluminiowych i pleksi.

Dostarczamy głowice etykietujące i drukująco-etykietujące, transportery taśmowe, rolkowe, płytkowe, kompletne systemy do nakładania etykiet i znakowania produktów, akcesoria takie jak odwijaki, transportery i stoły obrotowe.