Zarządzanie Magazynem – WMS 2013-06-18T10:31:20+00:00

Programy magazynowe

Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami, które wspomagają pracę na magazynie. W jego skład wchodzą oprogramowania i urządzenia do pracy na magazynie, takie jak:

  • terminale przenośne,
  • czytniki kodów,
  • drukarki etykiet.

Produkty, dostępne w naszym asortymencie, są wyrobami producentów renomowanych marek:

  • Motorola,
  • Intermec,
  • Zebra,
  • Sato.

Stawiamy na najwyższą jakość programu magazynowego, który jest niezwykle praktyczny w zastosowaniu, wydajny i funkcjonalny, nawet podczas długotrwałego użytkowania. Opracowanie nowoczesnych technologii pozwoliło na zaoferowanie profesjonalnych rozwiązań w gromadzeniu i kontroli nad danymi czy zarządzaniu mniejszymi i średnimi halami magazynowymi. Prezentowane systemy zasłynęły już na rynku – przekonajcie się sami! Proponujemy programy w różnych wersjach, przedstawionych poniżej.

System magazynowy klasy WMS – Accellos One

Accellos One Warehouse daje Ci tą elastyczność, oferując trzy wersje zaprojektowane po to, żeby odpowiadać na potrzeby na wszystkich poziomach.

  • Wersja Collect – służąca gromadzeniu danych, skierowana do firm pragnących zamienić procedury i dokumenty papierowe na skanowanie kodów kreskowych i elektroniczną wymianę danych
  • Wersja Manage – zarządzanie, skierowana do organizacji, które oczekują obsługi skomplikowanych procesów magazynowych z możliwością ich modyfikacji wraz z rozwojem lub zmianą planów w przyszłości
  • Wersja Fulfill – zaprojektowana dla bardziej wyrafinowanego użytkownika, który potrzebuje większego poziomu kontroli, automatyzacji, oraz elastyczności w swoich magazynach

Dowiedz się więcej


G-xMag

Zarządzanie małymi i średnimi magazynami

Działalność wielu firm produkcyjno-handlowych opiera się o procesy związane z zarządzaniem obszarem magazynowym i obszarem gospodarki materiałowej. Sprawna i efektywna praca służb magazynowych i logistycznych jest w dzisiejszych czasach niezwykle pożądaną wartością dodaną dla wszystkich uczestników łańcucha logistycznego począwszy od producenta poprzez dystrybutora a skończywszy na Kliencie końcowym.
Umożliwienie tym służbom korzystania z odpowiednich narzędzi technicznych i aplikacji systemowych zapewnia pełną informację o stanie towarów, konieczności ich zamówienia a po zamówieniu i wprowadzeniu na magazyn, na sprawnej obsłudze związanej m.in. z logiką wydań i pobrań towaru, obsługą kartoteki kodów towarów i opakowań.

System ma budowę modularną co umożliwia łatwą rozbudowę i dostosowanie do potrzeb i procesów użytkownika na każdym magazynie.

Dowiedz się więcej