O firmie 2013-08-26T15:03:20+00:00

[two_third last=”yes or no”]

Od 2003 roku nasze działania są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych, firm handlowych i usługowych oraz instytucji finansowych, sektora publicznego i służby zdrowia a także dla szkół i uczelni oraz organizacji non-profit.

Oferujemy najnowsze technologie informatyczne, które przyśpieszają procesy produkcyjne i logistyczne, zwiększają wydajność oraz podnoszą jakość usług. Jednocześnie dążymy do skrócenia czasu operacji a także wyeliminowania występujących błędów i pomyłek.

Cele te osiągamy dzięki kompetentnemu zespołowi fachowców, zdobytemu i ciągle poszerzanemu doświadczeniu, dzięki wdrażaniu u klienta nowoczesnego i funkcjonalnego oprogramowania oraz jego integracji z Systemami Automatycznej Identyfikacji opartej na kodach kreskowych czy RFID, obrazie, wizji czy dźwięku jak w przypadku systemów głosowych. Systemy oferowane przez naszą firme są gotowe do pracy z urządzeniami do zbierania, przetwarzania i wydruku danych, niezależnie czy jest to proces produkcji, zarządzanie magazynem, hala sprzedaży, kompletacja zamówień bądź dystrybucja czy praca biurowa lub w terenie.

Posiadamy w ofercie szereg rozwiązań kompleksowych dla większości branż a także tworzymy aplikacje i systemy dedykowane dla indywidualnych, zdefiniowanych procesów i operacji. Doradzamy, wdrażamy i serwisujemy wszystkie oferowane rozwiązania.

Dostarczamy sprzęt i urządzenia czołowych światowych producentów zapewniając bezpieczeństwo oraz niezawodność działania aplikacji i przepływu danych, niezależnie czy opieramy się na infrastrukturze tradycyjnych sieci komputerowych (LAN), światłowodowych (POL) czy sieciach radiowych (WLAN). W terenie pracownicy mobilni korzystają z punktów dostępu operatorów GSM.

W ciągłej sprzedaży posiadamy drukarki etykiet, czytniki kodów, terminale mobilne, kolektory danych, palmtopy, PDA/EDA, tablety, drukarki kart plastikowych a także pozostały sprzęt komputerowy i urządzenia sieciowe.

Nasz dział produkcji etykiet zaopatruje w najwyższej jakości materiały eksploatacyjne – etykiety, etykiety termiczne, etykiety kolorowe, termotransferowe, tasiemki barwiące TTR, przywieszki, kartoniki, wszywki, itp. do urządzeń drukujących, oraz w opakowania i folie nadając im charakter poprzez indywidualne nadruki według niepowtarzalnych projektów stworzonych przez naszych grafików.

[/two_third]

[one_third last=”yes”]

gama system work

[/one_third]