Mobilny Handlowiec (Mobius) 2018-04-10T21:54:51+00:00

Mobilny Handlowiec (Mobius)

Mobilny handlowiec MOBIUS

Jeden system – Wszystkie urządzenia

Decydując się na wdrożenie MOBIUS’a Zamawiający wcale nie musi wiązać się na stałe z wybranym na początku urządzeniem. Wyposażając handlowców w smartfony z systemem Android, można z czasem wymienić je na inną platformę sprzętową, np. iPad Apple. Przesiadka urządzenia i migracja ekosystemu odbywa się szybko i sprawnie, a interfejs aplikacji jest dostosowywany do specyfiki i standardów obsługi każdego z ww. systemów. Jeśli zatem, specyfika pracy Państwa reprezentanta polega na operowaniu na dużej ilości zdjęć, e-katalogu, analiz, planogramach czy też ekspozycjach – prawdopodobnie przydatniejszy będzie mu iPad w systemie iOS. Jeśli natomiast inny pracownik terenowy koncentruje się na szybkim dostępie do danych w kompaktowym urządzeniu, sugerowany zapewne będzie smartfon (Android, Windows Phone).

Dzięki takiej konfiguracji siły sprzedaży Państwa firmy mogą korzystać jednocześnie z 2 lub 3 ekosystemów, w jednym oprogramowaniu MOBIUS, bez ryzyka „end of life” któregoś OS’u.

MOBIUS jest pierwszym i dotychczas jedynym system mobilnym klasy SFA / SFM / CRM na rynku, działającym „cross-platformowo” !

Dzięki temu nasi Klienci nie są ograniczeni ani sprzętowo w doborze terminali mobilnych (smartformy, tablety), ani licencyjnie
i bazodanowo, jak również sami wybierają, która platforma jest optymalna w przypadku swojej działalności i wymaganej funkcjonalności.
Jeszcze nigdy dobór rozwiązania informatycznego nie był tak elastyczny !